O POSTACIACH

Agnieszka

Studniówka była dla Agnieszki momentem przełomowym. Trochę przesadziła z alkoholem i zdążyła powiedzieć wszystkim naokoło co sobie myśli o swoich rówieśnikach i nauczycielach. Wierzyła, że już za chwilę skończy się najgorszy okres w jej życiu, w którym musiała mieć codziennie styczność z ludźmi, którzy jej nie rozumieją, nie akceptują i traktują jak śmiecia. Gdy obudziła się następnego dnia, z przerażeniem odkryła, że minęło dziesięć lat i czeka ją kolejny dzień pracy na słuchawce. Od rana próbuje zrozumieć, co poszło nie tak.

Pan Prezes

Wśród swojej rasy uchodzi za radykalnego ludziofila. Dlatego został wysłany na swoje obecne stanowisko. Fascynuje go funkcjonowanie ludzkości, nie może się nadziwić jak ta prymitywna i podła rasa może funkcjonować. Uważa, że zamiast wymazywać można ich wykorzystać jako niewolników do wszystkiego co najgorsze. W wolnych chwilach komponuje wiązanki kwiatowe i hoduje iguany.

Prawdziwy \m/ Potomek Kapłanów Arkony

W ostatnim czasie przestał jeździć na wyjazdy rekonstrukcyjne i zjazdy rodzimowierców. Jest przerażony tym, że dzisiejsza młodzież widzi w tym tylko okazję do chlania i ćpania, w ogóle nie obchodzi ich walka o przywrócenie prawdy o swoich heroicznych przodkach. Ponadto uważa, że prawdziwy thrash metal się już skończył, a Dave Mustaine od lat nie nagrał niczego wartego posłuchania.

Agenci

Agentka. Nie wolno jej mówić o żadnym poprzednim miejscu zatrudnienia. Po tym, jak złamała rękę generała w trzech miejscach i wrzuciła go do beczki z ogórkami, stwierdziła, że w służbach nic ciekawego już jej się nie przydarzy i czas na nowe wyzwania. Zapytana, czy nie czuje się źle, że pracuje dla obcej rasy planującej zniewolić całą ludzkość, stwierdziła, że ma już dość polityki, a tu przynajmniej jest dużo lepszy social. 

Agent. W wolnych chwilach szczęśliwy ojciec trójki dzieci. Uwielbia jazdę na nartach. Zdecydowany przeciwnik polowań, chociaż dla krwiożerczych stworów z innych wymiarów robi wyjątki, ku uciesze dzieciaków.